Restauracja hotelowa z kuchnią regionalną i nie tylko

Redakcja

4 listopada, 2023

Hotel Dwór Nad Jeziorem Inulec to przyjazny psom, trzygwiazdkowy hotel z kuchnią regionalną z całej Polski. Położony w samym sercu Mazur i otoczony lokalami rozrywkowymi, ten nowoczesny obiekt został zaprojektowany tak, aby oferować gościom komfort i rutynę bez poświęcania kwintesencji polskiego doświadczenia.

Oferta Restauracji Dwór Nad Jeziorem Inulec to najlepszy stosunek jakości do ceny

Restauracja Hotelu Dwór Nad Jeziorem Inulec to popularna restauracja i hotel na Mazurach. Oferta Restauracji Hotelowej to najlepszy stosunek jakości do ceny, ponieważ ma ona wiele do zaoferowania swoim gościom z doskonałym jedzeniem i obsługą w przystępnych cenach. Restauracja oferuje szeroki wybór dań od kuchni polskiej, kuchni międzynarodowej po dania wegetariańskie. Pokoje hotelowe wyposażone są we wszystkie nowoczesne udogodnienia, w tym bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną, klimatyzację, telefon oraz łazienkę z kosmetykami.

Własne produkty w restauracji hotelowej

Hotel oferuje nowy sposób na poznanie branży hotelarskiej dzięki innowacjom opartym na technologii. Oferują swoim gościom możliwość samodzielnego wypróbowania produktów. Goście mogą teraz skosztować zarówno wina, jak i jedzenia w relaksującym i komfortowym otoczeniu, zanim dokonają zakupu w hotelowym barze lub restauracji.

Potrawy regionalne warmińskie

Warmińskie dania z hotelu to pyszny, ale zdrowy posiłek, którego zdecydowanie warto spróbować. Świeże składniki i niska liczba kalorii sprawiają, że te dania są idealne dla celów zdrowotnych każdego. W menu tej restauracji hotelu znajduje się wiele dań regionalnych, takich jak kapuśniak, barszcz i pierogi, które w ciepłym klimacie zapewniają autentyczną polską kulturę.

mazurskidworek kapusniak

Potrawy europejskie

Hotel chociaż położony jest w samym sercu Mazur, oferuje również swoim gościom różnorodne tradycyjne i autentyczne dania europejskie, takie jak gulasz wołowy czy sznycel wieprzowy.

mazurskidworek gulasz wolowy

Przysmaki z Mazur

Dwór Nad Jeziorem Inulec w swojej restauracji oferuje wyśmienite dania mazurskie. Najpopularniejsze dania to smalec, barszcz i pierogi z sosem grzybowym.

mazurskidworek barszcz

Najpopularniejsze mazurskie dania z ryb, które można spróbować w restauracji

Skoro Mazury, to wiadomo, że musza być ryby. Hotel Dwór Nad Jeziorem Inulec oferuje tradycyjne polskie jedzenie i niepowtarzalny smak Mazur. Oferują różnorodne mazurskie dania rybne, których można spróbować w hotelowej restauracji. Niektóre z najpopularniejszych dań rybnych to:

  • smażony karp z koperkiem,
  • pstrąg smażony z chrzanem,
  • smażony okoń z pietruszką,
  • smażone filety śledziowe w brązowym sosie.
mazurskidworek pstrag

Polecane: