Święta wielkanocne w hotelu na Mazurach

Redakcja

12 listopada, 2023
Wielkanoc to chrześcijańskie święto, które celebruje zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Jest obchodzony w pierwszą niedzielę po pełni księżyca po wiosennej równonocy. Wielkanoc ma wiele tradycji i zwyczajów, które różnią się w zależności od kraju. Niektóre z tych tradycji obejmują pisanki, zające i czekoladowe zajączki. Słowo „Easter” pochodzi od anglosaskiego słowa oznaczającego „Eastre”, co w języku staroangielskim oznacza Wschód lub Orient. Święto to jest również nazywane Pascha we wschodnim chrześcijaństwie i obchodzone jest co najmniej od IV wieku naszej ery.

Hotelowa Wielkanoc

Wielkanoc w hotelu Dwór Nad Jeziorem Inulec to wspaniała opcja spędzenia czasu dla całej rodziny. Nie tylko będziesz miał okazję spędzić czas z rodziną, nie martwiąc się o nic innego, ale także będziesz mógł kultywować tradycje, które w innym przypadku mogłyby zostać utracone! Posiadamy szeroką ofertę atrakcji:
  • śniadanie Wielkanocne z wyborem tradycyjnych potraw (każdy znajdzie cos dla siebie, nawet Ci najwybredniejsi),
  • typową mazurską biesiadę,
  • rejs statkiem po jeziorze,
  • wieczorem zagra muzyka na żywo, rozpalone będzie ognisko.
A dla tych, którzy będą mieć potrzebę oferujemy relaks w SPA. Pamiętamy oczywiście o naszych najmłodszych gościach, będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach prowadzonych przez animatorów, od malowania pisanek po wyścigi z jajkami na łyżeczce. Dla każdego uczestnika będzie czekać słodki upominek. Mazury to wielkanocne doświadczenie jak żadne inne, z pięknymi krajobrazami do odkrycia, świeżym powietrzem i szansą na wspólne spędzenie czasu dla najbliższych. Po co więc czekać dłużej? Zarezerwuj bilety już teraz, wchodząc na naszą stronę internetową i zobacz, co Cię czeka!

Polecane: