Odpoczynek i konferencja na Mazurach

Redakcja

15 listopada, 2023

Mazury to popularny kierunek turystyczny z tradycyjną architekturą i przepięknymi widokami na rzekę. W miesiącach letnich region ten cieszy się długim okresem odpoczynku. Aby temu zaradzić, Hotel Dwór Nad Jeziorem oferuje w miesiącach letnich konferencje i przerwy na odpoczynek.

Organizacja szkoleń w hotelu na Mazurach

Dwór Nad Jeziorem to idealne miejsce na zorganizowanie każdego rodzaju imprezy, czy to konferencji, seminarium, wystawy czy spotkania, czy nawet szkolenia. Został zaprojektowany z myślą o potrzebach wydarzeń, aby nie tylko odbywały się one z powodzeniem, ale także cieszyły wszystkie zaangażowane strony.

mazurskidworek sala

Sale konferencyjno – bankietowe w hotelu

Sale konferencyjno-bankietowe w hotelu Dwór Nad Jeziorem oferują szereg usług dostosowanych do wszelkich wydarzeń. Są one zlokalizowane w centrum miasta, w odległości spaceru od głównego dworca kolejowego. Hotel oferuje Wi-Fi, bezpłatny parking, restaurację na miejscu oraz centrum fitness z sauną, łaźnią parową i strefami relaksu.

Ekran i rzutnik w sali konferencyjnej

Sala konferencyjna w hotelu Dwór Nad Jeziorem Inulec wyposażona jest w ekran i rzutnik do prezentacji. Sala idealnie nadaje się również na kameralne spotkania biznesowe.

mazurskidworek rzutnik

Nagłośnienie i sprzęt audiowizualny w sali konferencyjnej

Sala konferencyjna w hotelu Dwór Nad Jeziorem Inulec to idealna przestrzeń do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, eventów i spotkań. Posiada nagłośnienie zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku oraz sprzęt audiowizualny, który pozwoli na stylowe zaprezentowanie kolejnej prezentacji.

Serwis gastronomiczny w sali konferencyjnej

Sala konferencyjna w hotelu Dwór Nad Jeziorem Inulec jest miejscem spotkań biznesowych, prezentacji i innych imprez towarzyskich. To także miejsce, w którym goście mogą spożywać posiłki z towarzyszami konferencji podczas przerw czy obiadów. Hotel ma w swojej ofercie usługi cateringowe.

mazurskidworek catering

Klimatyzacja w sali konferencyjnej

W okresie letnim jak i zimowym ważne jest, aby w pomieszczeniu panowała temperatura wygodna dla gości. Z tego powodu hotel Dwór Nad Jeziorem Inulec stosuje klimatyzację w swojej sali konferencyjnej.

Dostęp do światła dziennego w sali konferencyjnej

Hotel Dwór Nad Jeziorem Inulec, położony na Mazurach, to stylowy hotel z różnymi udogodnieniami, takimi jak sala konferencyjna z wygodnym światłem dziennym i bezpłatnym Wi-Fi.

Polecane:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.