hotel w mikolajkach

Znajdź idealne miejsce na pobyt na Mazurach

Hotel MazurskiDworek.pl na Mazurach to piękne miejsce na pobyt. Znajduje się on w środku lasu i oferuje wszelkiego rodzaju udogodnienia, takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, bezpłatne śniadanie oraz bezpłatny parking. W hotelu znajduje się również odkryty basen i restauracja z widokiem na las. W hotelu warto się zatrzymać, ponieważ posiada wszelkiego rodzaju udogodnienia, których większość hoteli nie ma - jak basen i restauracja z widokiem na las.

Pokoje W Hotelu

Hotel Mazurskidworek.pl to hotel na Mazurach, który oferuje swoim gościom 58 pokoi z łazienkami, wyposażonych m.in. w telewizję satelitarną. Do tego 32 miejsca w apartamentach willowych.

Miejsca Parkingowe Pod Hotelem

Hotel oferuje swoim gościom bezpłatne miejsca parkingowe, co zawsze jest doceniane. Miejsca parkingowe są dostępne dla wszystkich typów samochodów, takich jak samochody ekonomiczne, vany ekonomiczne i duże auta luksusowe.

Restauracja W Hotelu

Serwująca tradycyjne polskie potrawy restauracja została wyróżniona trzema gwiazdkami Michelin oraz Bib Gourmand z prestiżowego przewodnika Michelin.

Sala Konferencyjna W Hotelu

Sala konferencyjna w Hotelu MazurskiDworek.pl to ulubione miejsce spotkań pracowników firmy. Mieszcząca się w świeżo wyremontowanym i zmodernizowanym lobby, ta przestrzeń może pomieścić do 50 osób.

Bezpłatne Wi-Fi W Hotelu

Hotel oferuje swoim gościom bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, dzięki czemu jest to idealny pobyt dla Ciebie i Twojej rodziny.

Plac Zabaw W Hotelu

Hotel MazurskiDworek.pl to wspaniałe miejsce na spędzenie wakacji. Posiada plac zabaw idealny dla dzieci w każdym wieku, ze zjeżdżalniami, huśtawkami i nie tylko.

Prywatna Przystań Dla łódek Na Terenie Hotelu

Hotel MazurskiDworek.pl posiada prywatną przystań dla łodzi, która może pomieścić do 5 łodzi. Marina jest zadaszona i otoczona drzewami, co daje gościom możliwość podziwiania pięknych widoków na pobliski szlak wodny i okolicę.

Biblioteka W Hotelu

MazurskiDworek.pl to hotel z biblioteką. Tak ciepły, zachęcający i gościnny, jak sama nazwa wskazuje, hotel zapewnia gościom bezpłatny dostęp do swojej biblioteki.